2211YA250222KSTUYX | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2211 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2200 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה X7R 2211 (5728 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים DC Annex H, לחות, I Annex B3, מתח גבוה, סיומת רכה |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 2211 (5728 מטרי) |
טולרנס ±10% | גודל / מידה אורך 0.224 אינץ' x רוחב 0.110 אינץ' (5.70 מ"מ x 2.80 מ"מ) |