2211YA250222KSTUYX
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-2211YA250222KSTUYXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-2211YA250222KSTUYXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-2211YA250222KSTUYXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2211YA250222KSTUYX
תיאור
CAP CER 2200PF 250VAC X7R 2211
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2211 (5728 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
DC Annex H‏, לחות, I‏ Annex‏ B‏3‏, מתח גבוה, סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
2211 (5728 מטרי)
טולרנס
±10%