2220JA250103KXTB17
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1163-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1163-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1163-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2220JA250103KXTB17
תיאור
CAP CER 10000PF 250VAC X7R 2220
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 250V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2220JA250103KXTB17 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X2
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
טולרנס
±10%