2220JA250222KXTB16
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1428-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1428-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1428-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2220JA250222KXTB16
תיאור
CAP CER 2200PF 250V X7R 2220
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF ±10% 250V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2220JA250222KXTB16 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מתח גבוה
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
טולרנס
±10%
גודל / מידה
אורך 0.224‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.70 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
עובי (מרבי)
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C