2220Y1K50473KZT
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-2220Y1K50473KZTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-2220Y1K50473KZTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2220Y1K50473KZT
תיאור
CAP CER 0.047UF 1.5KV 2220
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.047 µF ±10% 1500V (1.5kV) קבלי קרמיקה 2220 (5750 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, סיומת רכה
סדרה
יישומים
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
2220 (5750 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.224‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (5.70 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%