2220YA250103KSTSYX
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-2220YA250103KSTSYXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-2220YA250103KSTSYXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-2220YA250103KSTSYXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2220YA250103KSTSYX
תיאור
CAP CER 10000PF 250VAC X7R 2220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 2220 (5750 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
DC Annex H‏, לחות, I‏ Annex‏ B‏3‏, מתח גבוה, סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200, X1, Y2
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טולרנס
±10%