222521K00332JQTAF9LM
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1604-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1604-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1604-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
222521K00332JQTAF9LM
תיאור
CAP CER 3300PF 1KV C0G/NP0 2225
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3300 pF ±5% 1000V (1kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 2225 (5763 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
222521K00332JQTAF9LM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסדים נמוכים, לא-מגנטי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
2225 (5763 מטרי)
טולרנס
±5%