222523K00271JQTAF9LM
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1591-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1591-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1591-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
222523K00271JQTAF9LM
תיאור
CAP CER 270PF 3KV C0G/NP0 2225
תיאור מפורט
270 pF ±5% ‎3000V (3kV)‎ קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 2225 (5763 מטרי)
מודלים EDA/CAD
222523K00271JQTAF9LM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%