222523K00271JQTAF9LM | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 270PF 3KV C0G/NP0 2225 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 270 pF ±5% 3000V (3kV) קבלי קרמיקה C0G, NP0 2225 (5763 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 222523K00271JQTAF9LM דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.224 אינץ' x רוחב 0.248 אינץ' (5.70 מ"מ x 6.30 מ"מ) |