222523K60390GQTAF9LM | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 39PF 3.6KV C0G/NP0 2225 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 39 pF ±2% 3600V (3.6kV) קבלי קרמיקה C0G, NP0 2225 (5763 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 222523K60390GQTAF9LM דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±2% | גודל / מידה אורך 0.224 אינץ' x רוחב 0.248 אינץ' (5.70 מ"מ x 6.30 מ"מ) |