222523K60390GQTAF9LM
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1577-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1577-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1577-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
222523K60390GQTAF9LM
תיאור
CAP CER 39PF 3.6KV C0G/NP0 2225
תיאור מפורט
39 pF ±2% ‎3600V (3.6kV)‎ קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 2225 (5763 מטרי)
מודלים EDA/CAD
222523K60390GQTAF9LM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±2%