2225Y1K00124KZT
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-2225Y1K00124KZTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-2225Y1K00124KZTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2225Y1K00124KZT
תיאור
CAP CER 0.12UF 1KV 2225
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.12 µF ±10% 1000V (1kV) קבלי קרמיקה 2225 (5763 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, סיומת רכה
סדרה
יישומים
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
2225 (5763 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.224‏ אינץ' x‏ רוחב 0.248‏ אינץ' (5.70 מ"מ x‏ 6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±10%