404022K00512JQRAF9LM | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 5100PF 2KV C0G 4040 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 5100 pF ±5% 2000V (2kV) קבלי קרמיקה C0G, NP0 4040 ((1010 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים גורם Q גבוה, הפסדים נמוכים, לא-מגנטי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 4040 ((1010 מטרי) |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.402 אינץ' x רוחב 0.402 אינץ' (10.20 מ"מ x 10.20 מ"מ) |