404025K00511JQRAF9LM
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-404025K00511JQRAF9LMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-404025K00511JQRAF9LMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-404025K00511JQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
404025K00511JQRAF9LM
תיאור
CAP CER 510PF 5KV C0G 4040
תיאור מפורט
510 pF ±5% 5000V (5kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 4040‏ ((1010‏ מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%