404025K00511JQRAF9LM | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 510PF 5KV C0G 4040 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 510 pF ±5% 5000V (5kV) קבלי קרמיקה C0G, NP0 4040 ((1010 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.402 אינץ' x רוחב 0.402 אינץ' (10.20 מ"מ x 10.20 מ"מ) |