404026K00181GQRAF9LM | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 180PF 6KV C0G 4040 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 180 pF ±2% 6000V (6kV) קבלי קרמיקה C0G, NP0 4040 ((1010 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±2% | גודל / מידה אורך 0.402 אינץ' x רוחב 0.402 אינץ' (10.20 מ"מ x 10.20 מ"מ) |