404026K00181GQRAF9LM
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-404026K00181GQRAF9LMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-404026K00181GQRAF9LMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-404026K00181GQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
404026K00181GQRAF9LM
תיאור
CAP CER 180PF 6KV C0G 4040
תיאור מפורט
180 pF ±2% 6000V (6kV) קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 4040‏ ((1010‏ מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±2%