404027K00470GQRAF9LM
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-404027K00470GQRAF9LMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-404027K00470GQRAF9LMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-404027K00470GQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
404027K00470GQRAF9LM
תיאור
CAP CER 47PF 7KV C0G 4040
תיאור מפורט
47 pF ±2% ‎7000V (7kV)‎ קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 4040‏ ((1010‏ מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±2%