404027K02P20BQRAF9LM
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-404027K02P20BQRAF9LMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-404027K02P20BQRAF9LMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-404027K02P20BQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
404027K02P20BQRAF9LM
תיאור
CAP CER 2.2PF 7KV C0G 4040
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 pF ±0.1pF ‎7000V (7kV)‎ קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 4040‏ ((1010‏ מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסדים נמוכים, לא-מגנטי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
4040‏ ((1010‏ מטרי)
טולרנס
±0.1pF