404027K07P50BQRAF9LM
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-404027K07P50BQRAF9LMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-404027K07P50BQRAF9LMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-404027K07P50BQRAF9LMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
404027K07P50BQRAF9LM
תיאור
CAP CER 7.5PF 7KV C0G 4040
תיאור מפורט
7.5 pF ±0.1pF ‎7000V (7kV)‎ קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 4040‏ ((1010‏ מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±0.1pF