CF1/2CT52R472J
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-CF1/2CT52R472JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-CF1/2CT52R472JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CF1/2CT52R472J
תיאור
RES 4.7K OHM 5% 1/2W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
-450/ +350ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C