CF1/2CT52R561J | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 560 OHM 5% 1/2W AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 560 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה -450/ +350ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |