CF1/4CT52R241J
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-CF1/4CT52R241JTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-CF1/4CT52R241JCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CF1/4CT52R241J
תיאור
RES 240 OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
240 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
מקדם טמפרטורה
-450/ +350ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C