MF1/4CCT52R1002D
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-MF1/4CCT52R1002DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-MF1/4CCT52R1002DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF1/4CCT52R1002D
תיאור
RES 10K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C