RK73G1ETTP1000D
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73G1ETTP1000DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73G1ETTP1000DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73G1ETTP1000DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73G1ETTP1000D
תיאור
RES 100 OHM 0.5% 1/10W 0402
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RK73G1ETTP1000D דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C