RK73G1ETTP2001C
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73G1ETTP2001CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73G1ETTP2001CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73G1ETTP2001CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73G1ETTP2001C
תיאור
RES 2K OHM 0.25% 1/10W 0402
תיאור מפורט
2 kOhms ±0.25% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RK73G1ETTP2001C דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C