RK73G1JTTD2492C
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73G1JTTD2492CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73G1JTTD2492CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73G1JTTD2492CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73G1JTTD2492C
תיאור
RES 24.9K OHM 0.25% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.9 kOhms ±0.25% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RK73G1JTTD2492C דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C