RK73G1JTTD4991F
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73G1JTTD4991FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73G1JTTD4991FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73G1JTTD4991FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73G1JTTD4991F
תיאור
RES 4.99K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.99 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RK73G1JTTD4991F דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C