RK73G1JTTD49R9D זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
49.9 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RK73G1JTTD49R9D
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73G1JTTD49R9DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73G1JTTD49R9DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73G1JTTD49R9DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73G1JTTD49R9D
תיאור
RES 49.9 OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RK73G1JTTD49R9D דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C