RK73G2BTTD1001C
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73G2BTTD1001CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73G2BTTD1001CCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73G2BTTD1001CDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73G2BTTD1001C
תיאור
RESISTOR THICK FILM 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RK73G2BTTD1001C דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C