RK73H1ETTP15R0F
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73H1ETTP15R0FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73H1ETTP15R0FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73H1ETTP15R0FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73H1ETTP15R0F
תיאור
RES 15 OHM 1% 1/10W 0402
תיאור מפורט
15 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RK73H1ETTP15R0F דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C