RK73H1ETTP2492F
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-RK73H1ETTP2492FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-RK73H1ETTP2492FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-RK73H1ETTP2492FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK73H1ETTP2492F
תיאור
RES 24.9K OHM 1% 1/10W 0402
תיאור מפורט
24.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
RK73H1ETTP2492F דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C