SG73P1EWTTP1003F
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-SG73P1EWTTP1003FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-SG73P1EWTTP1003FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-SG73P1EWTTP1003FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG73P1EWTTP1003F
תיאור
RES 100K OHM 1% 1/4W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C