WU732B15TTD12L0F
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-WU732B15TTD12L0FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-WU732B15TTD12L0FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-WU732B15TTD12L0FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WU732B15TTD12L0F
תיאור מפורט
12 mOhms ±1% 1.5W נגד שבב 1206 רחב (3216 מטרי), 0612 AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
WU732B15TTD12L0F דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C