WU732B15TTD18L0F
מק"ט מוצר של DigiKey
2019-WU732B15TTD18L0FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2019-WU732B15TTD18L0FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2019-WU732B15TTD18L0FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WU732B15TTD18L0F
תיאור
RESISTOR WIDE TERMINAL THICKFILM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 mOhms ±1% 1.5W נגד שבב 1206 רחב (3216 מטרי), 0612 AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
WU732B15TTD18L0F דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±75ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C