K88X-BD-25S-BR
מק"ט מוצר של DigiKey
2092-K88X-BD-25S-BR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K88X-BD-25S-BR
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
K88X-BD-25S-BR דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
2A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
30V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מוטבע
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C