02013A0R6BAT2A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Murata Electronics
קיים במלאי: 32,019
גיליון נתונים
ישירים
Murata Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
YAGEO
שדרוג
קיים במלאי: 260
אקוויוולנטים-פרמטרית
Walsin Technology Corporation
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 1
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
YAGEO
Walsin Technology Corporation
0.6 pF ±0.1pF 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0201 (0603 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
02013A0R6BAT2A
מק"ט מוצר של DigiKey
02013A0R6BAT2A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
02013A0R6BAT2A
תיאור
CAP CER 0.6PF 25V NP0 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
02013A0R6BAT2A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±0.1pF