02013J1R0ABSTR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-4370-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-4370-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-4370-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
02013J1R0ABSTR
תיאור
CAP THIN FILM 1PF 25V 0201
תיאור מפורט
1 pF קבלי ציפוי דק 25 V 0201 (0603 מטרי)
מודלים EDA/CAD
02013J1R0ABSTR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - נומינלי
25 V
יצרן
KYOCERA AVX
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סדרה
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
RF, גורם Q גבוה, הפסד נמוך
קיבוליות
1 pF
גודל / מידה
אורך 0.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.013‏ אינץ' (0.60 מ"מ x‏ 0.33‏ מ"מ)
טולרנס
±0.05pF