04023J0R2ABSTR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-13008-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-13008-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-13008-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04023J0R2ABSTR
תיאור
CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.2 pF קבלי ציפוי דק 25 V 0402 (1005 מטרי)
קטגוריה
מתח - נומינלי
25 V
יצרן
KYOCERA AVX
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סדרה
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
RF, גורם Q גבוה, הפסד נמוך
קיבוליות
0.2 pF
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.022‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.55‏ מ"מ)
טולרנס
±0.05pF