04023J0R5ABSTR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-11429-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-11429-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-11429-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04023J0R5ABSTR
תיאור
CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402
תיאור מפורט
0.5 pF קבלי ציפוי דק 25 V 0402 (1005 מטרי)
קטגוריה
מתח - נומינלי
25 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
0.5 pF
טולרנס
±0.05pF