04023J3R3BBSTR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-4422-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-4422-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-4422-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04023J3R3BBSTR
תיאור
CAP THIN FILM 3.3PF 25V 0402
תיאור מפורט
3.3 pF קבלי ציפוי דק 25 V 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
04023J3R3BBSTR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - נומינלי
25 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
3.3 pF
טולרנס
±0.1pF