04023J6R8BBWTR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP THIN FILM 6.8PF 25V 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 6.8 pF קבלי ציפוי דק 25 V 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 04023J6R8BBWTR דגמים |
קטגוריה | מתח - נומינלי 25 V |
יצרן KYOCERA AVX | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סדרה | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | מאפיינים RF, גורם Q גבוה, הפסד נמוך |
קיבוליות 6.8 pF | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.022 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.55 מ"מ) |
טולרנס ±0.1pF | גובה - מקובע (מרבי) 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) |