04023J6R8BBWTR
מק"ט מוצר של DigiKey
478-04023J6R8BBWTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-04023J6R8BBWTRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-04023J6R8BBWTRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04023J6R8BBWTR
תיאור
CAP THIN FILM 6.8PF 25V 0402
תיאור מפורט
6.8 pF קבלי ציפוי דק 25 V 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
04023J6R8BBWTR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - נומינלי
25 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
6.8 pF
טולרנס
±0.1pF