04025A100DAT2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-7870-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-7870-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-7870-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04025A100DAT2A
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±0.5pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
04025A100DAT2A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±0.5pF