04025C102K4T4A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAM05AR71H102KNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KAM05AR71H102KNCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KAM05AR71H102KNDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04025C102K4T4A
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
04025C102K4T4A דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±10%