04025U100BAT2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-04025U100BAT2ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-04025U100BAT2ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-04025U100BAT2ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04025U100BAT2A
תיאור
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±0.1pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
04025U100BAT2A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
ESR אולטרה-נמוך
טולרנס
±0.1pF