04025U100F4T2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KAQ05ACG1H100FHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KAQ05ACG1H100FHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KAQ05ACG1H100FHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
04025U100F4T2A
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
04025U100F4T2A דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESR אולטרה-נמוך
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±1%