06031C331K4T2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-06031C331K4T2ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-06031C331K4T2ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-06031C331K4T2ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06031C331K4T2A
תיאור
CAP CER 330PF 100V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
06031C331K4T2A דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%