06031C331K4T4A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 5,412
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
06031C331K4T4A
מק"ט מוצר של DigiKey
06031C331K4T4A-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06031C331K4T4A
תיאור
CAP CER 330PF 100V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
06031C331K4T4A דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±10%