06035C104JAZ2A
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGF15AR71H104JTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGF15AR71H104JTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGF15AR71H104JTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06035C104JAZ2A
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
06035C104JAZ2A דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
סיומת רכה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±5%